"We wszys­tkim tym, co zdarza się w życiu człowieka, trze­ba od­czy­tać śla­dy miłości Bo­ga." Kardynał Stefan Wyszyński

15 października 2017 23:03 | Aktualności

Święto Edukacji Narodowej i pasowanie pierwszoklasistów

Dnia 13 października 2017 roku obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. W tym dniu nasi pierwszoklasiści zostali uroczyście pasowani na ucznia naszej szkoły. Przedstawili piękny program, w którym wykazali, że są godni miana ucznia Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Lisewie Kościelnym. Aktu pasowania dokonała dyrektor szkoły Małgorzata Cybulska. Pierwszaków do ślubowania przygotowała wychowawczyni Anna Maciejczak. Także uczniowie klasy III powitali pierwszaków w szkole przygotowaną na tą okoliczność piosenką. Po uroczystym pasowaniu uczniowie klas gimnazjalnych zaprezentowali program artystyczny, który był upominkiem dla nauczycieli z okazji ich święta. Młodzież do występu przygotowały panie Patrycja Szafrańska oraz Justyna Jankowiak.

Także Prezes Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich Pani Maria Chodkiewicz pamiętała o nauczycielach kierując do nich specjalne słowa => TUTAJ

Zdjęcia:

2017b1